Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Hatay Güncel Haberler – haber31.com.tr

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Dr. Kevin Cannard, Beyaz Saray’ı 8 Kez Ziyaret Etti

Dr. Kevin Cannard, Beyaz Saray’ı 8 Kez Ziyaret Etti

haber haber - - 2 dk okuma süresi
5 0

Dr. Cannard’ın Ziyaret Amacı Belirsiz

New York Times’ın elde ettiği Beyaz Saray resmi ziyaretçi kayıtlarına göre, Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi’nden Dr. Kevin Cannard Temmuz 2023’ten Mart 2024’e kadar Beyaz Saray’ı 8 kez ziyaret etti. Hareket bozuklukları konusunda uzmanlaşmış bir nörolog olan Cannard’ın ziyaretlerinin detayları belirsizliğini koruyor.

Andrew Bates Açıklama Yaptı

Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Andrew Bates, Cannard’ın ziyaret amaçları hakkında bilgi vermedi ancak Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi’ndeki uzmanların binlerce askeri personeli tedavi etmek için Beyaz Saray’ı ziyaret ettiğini belirtti. Bates, Biden’ın yılda bir kez nöroloji uzmanı tarafından görüldüğünü ve Parkinson hastalığına dair bir iz olmadığını savundu.

İlk Canlı Yayın Tartışması Eleştirilere Neden Olmuştu

ABD’de 5 Kasım’da yapılacak başkanlık seçimleri için yarışan Demokrat Partili Joe Biden ile Cumhuriyetçi rakibi Donald Trump, 27 Haziran’daki canlı yayın tartışmasında karşı karşıya gelmişti. Biden’ın performansı eleştirilere maruz kalırken, bazı Demokrat Parti mensupları ve medya kuruluşları Biden’a seçimden çekilme çağrısı yapmıştı. Ancak Biden, sağlık durumunun eskisi gibi olmadığını kabul etmiş ve yarıştan çekilmeyeceğini açıklamıştı. ABD Kongresi’nin Demokrat üyesi Lloyd Dodgett ise başkanlık yarışından çekilme çağrısını yaparak dikkatleri üzerine çekmişti.

İlgili Yazılar