Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Hatay Güncel Haberler – haber31.com.tr

  1. Anasayfa
  2. Künye

Künye

admin admin - - 4 dk okuma süresi
89 0

Haber31.com.tr İnternet Hizmetleri ekibi olarak, her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve özveriyle çalışan bir kadroya sahibiz. İşte ekibimizde görev alan çalışanlarımız ve sorumlulukları:

GörevÇalışan Adı
 Genel Yayın YönetmeniEge Kaya
 Yardımcı Yayın YönetmeniZeynep Aydın
 Haber KoordinatörüKerem Yıldız
 Magazin EditörüDeniz Korkmaz
 Gündem ve Politika EditörüGizem Yıldırım
 Kültür ve Sanat EditörüEngin Aksoy
 Teknoloji ve Bilim EditörüCeren Demir
 Sağlık ve Yaşam EditörüAhmet Şahin
 Yazı İşleri MüdürüAslıhan Yılmaz
 Yazı İşleri EditörleriBerkay Demir, Melis Akçay
 Görsel YönetmenElif Kılıç
 Grafik Tasarım EkibiCemre Şen, Serkan Avcı
 Web Geliştirme MüdürüBurak Kaya
 Sistem YöneticisiDeniz Yaman
 Hukuki DanışmanAylin Kuru
 Reklam MüdürüBarış Arıkan
 Pazarlama EkibiMelike Yıldız, Cihan Tekin

İletişim Bilgileri:

E-posta [email protected]

Eğer sitemizde yayınlanan bir haberin, şahsınızı veya kurumunuzu haksız yere mağdur ettiğini düşünüyorsanız, ilgili haberin yayından kaldırılması talebiyle [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir. Talebinizi en kısa sürede değerlendireceğiz

Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Haber31.com.tr ‘de yayımlanan haber ve görseller
yasal iznimiz alınmadan kullanılması yasaktır.
Haber31.com.tr ‘de yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların
sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin
içeriklerinden, Haber31.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber31.com.tr Ajans Politikalarına uyumluluk gösterir.

GİZLİLİK POLİTİKASI / TR

© Copyrigth 2024 Haber31.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Haber31.com.tr ‘e aittir. Haber31.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haber31.com.tr ‘in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Haber31.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haber31.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Gunceladanadeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY / EN 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haber31.com.tr. However, sometimes the Haber31.com.tr uses third parties to process your information. Haber31.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haber31.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haber31.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haber31.com.tr and its services. When you use Haber31.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haber31.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.