Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Hatay Güncel Haberler – haber31.com.tr

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Demokratlar, Biden’ın Münazara Performansını Tartışıyor

Demokratlar, Biden’ın Münazara Performansını Tartışıyor

haber haber - - 1 dk okuma süresi
5 0

İddialar ve Tartışmalar

Geçen hafta gerçekleşen Trump-Biden münazarasının ardından Demokratlar arasında tartışmalar başladı. Biden’ın performansı ve gelen iddialar…

İddiaların Kaynağı

İngiliz Mail on Sunday’e konuşan kaynaklar, Biden’ın başarısız olmasıyla ilgili tuzak iddiasını ortaya attı. Bu iddiaya göre Biden’a münazara önceden zorlaştırılmıştı.

Erken Münazara ve Yumuşak Darbe İddiaları

Birçok Demokrat, Biden’ın kötü gösterilmesi için bilinçli bir şekilde erken münazara yapıldığı görüşünde. Biden’ın ileri yaşı dolayısıyla görevden alınmak istendiği iddiaları da gündemde.

Yeni Aday Hazırlıkları

Michigan Valisi Gretchen Whitmer, Biden’ın yarıştan çekilmesi durumunda aday olmaya hazırlandığı belirtiliyor. Whitmer’ın Washington’da hazırlıklar yaptığı söyleniyor.

Obama’nın Rolü

ABD medyası, Biden’ı yarıştan çekilmeye ikna edebilecek tek kişinin eski Başkan Barack Obama olduğunu iddia ediyor. Obama’nın destekçileri de Biden’ı bırakması için baskı yapıyor.

İnatçı Biden ve Beklentiler

Demokratlar arasında geleceğe dair kritik günler beklenirken, Biden’ın inatçı bir tutum sergileyerek yarıştan çekilmeme kararlılığı dikkat çekiyor. Clinton’ın eski yardımcısına göre Biden, inatçı bir yaşlı adam olarak nitelendiriliyor.

İlgili Yazılar