Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Hatay Güncel Haberler – haber31.com.tr

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş Cezayir’de Türk İş Dünyası Buluşması’na Katıldı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş Cezayir’de Türk İş Dünyası Buluşması’na Katıldı

haber haber - - 2 dk okuma süresi
10 0

Bakan Göktaş, Cezayir’deki Türk İş İnsanlarını Övdü

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile birlikte Cezayir’de düzenlenen 55. Cezayir Uluslararası Fuarı’na katılarak, Dünya Türk İş Konseyi tarafından düzenlenen Türk İş Dünyası Buluşması’na iştirak etti.

Göktaş: “Türk İş İnsanları İki Ülke Arasında Önemli Bir Köprü Rolü Oynuyor”

Bakan Göktaş, Türkiye ile Cezayir arasındaki ilişkilerin güçlendiğini belirterek, Cezayir’deki Türk iş insanlarının ekonomik, kültürel ve beşeri ilişkilerde önemli bir köprü vazifesi gördüğünü vurguladı. Göktaş, iş insanlarına hitaben yaptığı açıklamada, “Cezayir’de bulunan Türk iş insanlarının varlığı, iki ülke arasında hem ekonomik hem de stratejik açıdan büyük öneme sahip. Ülkelerimiz arasındaki köprüyü siz oluşturuyorsunuz” dedi.

Bakan Göktaş: “Her Zaman İş İnsanlarımızın Yanında Olacağız”

Cezayir’deki Türk iş insanlarının faaliyetlerini yakından takip ettiğini ve onların yanında olmaya devam edeceklerini belirten Bakan Göktaş, bu ilişkilerin kendisi için gurur kaynağı olduğunu ifade etti. Ayrıca, Cezayir ve Türkiye arasındaki tarihi ve kültürel bağları sağlamlaştırmanın önemine değinen Göktaş, iş insanlarının iki ülke arasındaki ilişkilerin güçlenmesinde önemli bir rol üstlendiğini vurguladı.

İlgili Yazılar