Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Hatay Güncel Haberler – haber31.com.tr

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, T10X ve Yurt Dışı Stratejisi Hakkında Bilgiler Verdi

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, T10X ve Yurt Dışı Stratejisi Hakkında Bilgiler Verdi

haber haber - - 2 dk okuma süresi
21 0

CEO Gürcan Karakaş, T10X’in Satışı ve Yurt Dışı Açılımı Hakkında Açıklamalarda Bulundu

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, Bursa Gemlik’teki Togg Teknoloji Kampüsü’nde yapılan test sürüş programında T10X’in dört çeker versiyonunun haziran-temmuz aylarında “limited edition” olarak satışa sunulabileceğini açıkladı. Karakaş, şirketin yurt dışındaki faaliyetlerine ilişkin bilgiler de paylaştı.

TOGG, Avrupa’daki Faaliyetlerine Hız Veriyor

Gürcan Karakaş, Avrupa’da varlık göstermeye başlama planları hakkında “Bu senenin sonundan itibaren Avrupa’da yavaş yavaş yer edinmek üzere faaliyetlerimize devam ediyoruz.” dedi. Şirketin Almanya, Fransa, İtalya üçgenine odaklanarak yurt dışı stratejisini güncellediğini belirtti.

Rekor Taleple Başlayan İlk Üretim Yılı

Karakaş, ilk modellerini satışa sunduklarında rekor talep aldıklarını belirterek, 18 saat içinde 2023 yılındaki üretmeyi planladıkları tüm araçları sattıklarını ifade etti. Türkiye’nin bu değişime hazır olduğunu gördüklerini vurgulayan Karakaş, yıl sonuna kadar 20 bin adet aracın teslimatını gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yeni Modellerle Başarı Devam Edecek

Başarının yeni modellerle süreceğini belirten Karakaş, T10F’nin ardından B segmentindeki bir SUV modeli üzerinde çalıştıklarını ve yakın zamanda bu çalışmaları tamamlayacaklarını dile getirdi.

İlgili Yazılar