Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Hatay Güncel Haberler – haber31.com.tr

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Jeffrey Epstein’in ‘Küçük Kara Kitabı’ Müzayedede Satışa Çıkıyor

Jeffrey Epstein’in ‘Küçük Kara Kitabı’ Müzayedede Satışa Çıkıyor

haber haber - - 2 dk okuma süresi
19 0

ABD Merkezli Müzayede Evi, Epstein’in İlişkide Olduğu 221 Kişinin İsmini Açık Artırmayla Satacak

ABD merkezli ‘Alexander Historical Auctions’ adlı müzayede evi, çocuklara yönelik cinsel istismar ve fuhuş ağı iddialarıyla yargılanırken 2019’da hayatını kaybeden Jeffrey Epstein’in ‘küçük kara kitabı’ adı verilen belgesini 15 Mayıs’ta kapalı açık artırmayla satışa sunacağını duyurdu. Kitapta Epstein’in ilişkide olduğu 221 yüksek profilli kişinin isimleri ve iletişim bilgileri yer alıyor.

Epstein Davası ve İlişkide Olduğu Ünlü İsimler

Jeffrey Epstein, çeşitli suçlamalarla karşı karşıya kalmış ve 2019’da hapishanede ölü bulunmuştu. Epstein’in ilişkide olduğu isimler arasında Bill Clinton, Donald Trump, Prens Andrew, Heidi Klum, Naomi Campbell gibi tanınmış kişiler bulunuyor. Dava dosyalarında, birçok ünlü iş insanı, politikacı ve ünlünün adı geçmektedir.

Fransız Şüpheli Jean Luc Brunel’in Ölümü

Müzayedede adı geçen Fransız mankenlik ajansı sahibi Jean Luc Brunel, Epstein’in ilişkide olduğu isimlerden biriydi ve reşit olmayan kızların cinsel istismar amaçlı ticareti şüphesiyle 2020 Aralık’ta tutuklanmıştı. Brunel, 2022’nin Şubat ayında Paris’teki hapishanede ölü bulunmuştu.

Virginia Giuffre’nin İfşaatları

Davacı Virginia Giuffre, Epstein’in istismar görüntülerini kayıt altında tuttuğunu ve birçok üst düzey siyasetçi ve sanatçı ile cinsel birlikteliğe zorlandığını ifade etmişti. Giuffre, Evans’ın evinde duvarlarda çıplak kız tabloları olduğunu ve kameraların olduğunu belirtmişti.

İlgili Yazılar