Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Hatay Güncel Haberler – haber31.com.tr

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Elie Saab Bosphorus Projesi Lansmanı The Peninsula Hotel’de Gerçekleşti

Elie Saab Bosphorus Projesi Lansmanı The Peninsula Hotel’de Gerçekleşti

haber haber - - 2 dk okuma süresi
17 0

Elie Saab’ın Lüks Konut Projesi Tanıtıldı

Dünyaca ünlü tasarımcı Elie Saab’ın Tor Holding ve Senar İnşaat işbirliği ile geliştirdiği lüks konut projesi Elie Saab Bosphorus’un lansmanı, 2 Mayıs gecesi The Peninsula Hotel’de büyük bir etkinlikle gerçekleşti.

Büyüleyici Performans Fazıl Say’dan

Gecede Elie Saab Jr., Mustafa Torun ve Nuri Gönenç’in konuşmalarının ardından ünlü piyanist Fazıl Say’ın büyüleyici performansı katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

İstanbul’un Boğaz Kıyısında 92 Özel Konut

Lüks villa konseptine sahip Elie Saab Bosphorus projesi, Boğaz kıyısında yer alarak 92 özel konuttan oluşuyor. Projenin tanıtım toplantısında ELIE SAAB Grubu CEO’su Elie Saab Jr. ve diğer işbirliği ortakları, projenin benzersiz özelliklerini ve vizyonlarını paylaştı.

Önemli Açıklamalar Yapıldı

Elie Saab Jr.’ın, “Bu işbirliği, iki yıldan uzun bir süredir devam eden özel projeler yaratma konusundaki ortak vizyonumuzu yansıtıyor.” sözleri, gecenin önemini vurgularken, Tor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Torun ve Senar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Gönenç de işbirliğinin Türkiye’de yeni bir lüks yaşam anlayışı başlatacağını belirtti. Gönenç, projenin sektöre dönüştürücü bir potansiyel sunacağına inancını dile getirdi.

İlgili Yazılar