Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Hatay Güncel Haberler – haber31.com.tr

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ankara’da Yenilenebilir Enerji ve E-Mobilite Şarj Fuarı İkinci Kez Gerçekleşiyor

Ankara’da Yenilenebilir Enerji ve E-Mobilite Şarj Fuarı İkinci Kez Gerçekleşiyor

haber haber - - 2 dk okuma süresi
19 0

Ankara’da Yenilenebilir Enerji ve E-Mobilite Şarj Fuarı İkinci Kez Düzenleniyor

Ankara’da ilk kez gerçekleşen ve bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Fuar, yenilenebilir enerji entegrasyonu, elektrikli araç şarj altyapısı ve sürdürülebilir şehir yaşamı konularında yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyor.

Fuar, Sektör Profesyonellerini ve Teknoloji Meraklılarını Bir Araya Getirecek

Prosumer Expo Genel Müdürü Hasan Tosun, Fuarın sektör profesyonellerini, teknoloji meraklılarını, politika yapıcıları ve devlet erkanını bir araya getireceğini belirterek şu bilgileri verdi:

  • Fuar, hızla gelişen yenilenebilir enerji ve elektrikli mobilite sektörlerindeki son trendler, teknolojiler ve politikalar hakkında bilgi alışverişinde bulunmaları için bir platform sunuyor.
  • Katılımcılar çeşitli seminerler, panel tartışmaları ve ağ oluşturma fırsatları ile sektördeki yenilik ve son gelişmeleri keşfetme imkanına sahip olacaklar.

22-24 Mayıs Tarihleri Arasında ATO Congresium’da Gerçekleşecek

Tosun, 22-24 Mayıs tarihleri arasında ATO Congresium‘da gerçekleşecek Prosumer Expo‘nun, enerji sektörü profesyonelleri, akademisyenler, hükümet yetkilileri, devlet erkanı yanı sıra sürdürülebilir teknolojilere ilgi duyan herkese açık olduğunu ifade ederek, etkinliğin aynı zamanda çeşitli teknoloji sağlayıcılarına ve start-up’lara yeniliklerini sergileme ve iş birlikleri kurma imkanı tanıyacağını sözlerine ekledi.

İlgili Yazılar